שירותים


למה דווקא "זיזו קידום ובניית אתרים"?

אצלנו לא רק שתקבל יחס אישי וליווי צמוד מההתחלה ועד הסוף, אלא גם תזכה שמיטב המוחות המבריקים והצעירים, כמו גם שועלי קרבות ותיקים ומנוסים בתחום, יעצבו עבורך את האתר המושלם. אחד כזה שיהיה נגיש גם למובייל, שיכיל סלוגנים שיווקיים וימתג את העסק שלך בצורה המיטבית. וגולת הכותרת - במחיר שווה לכל כיס. הקו המנחה אותנו הוא כי לכל עסק מגיע אתר מוצלח. בגלל היחס, בזכות הניסיון, הודות למחיר: יותר בעלי עסקים בוחרים בזיזו קידום ובניית אתרים.

אתר מושלם - לא רק ליופי

אתר פונקציונאלי הוא לא רק תעודת הזהות שלכם ברשת. למרות שהוא בהחלט גם :) אתר שבנוי בצורה טובה ומקודם בצורה חכמה יכול להגביר את המכירות, להכפיל לשלש ואפילו לרבע את המכירות שלכם תוך זמן קצר.

קרא עוד

ייעוץ אסטרטגי וקידום אתרים

לא מספיק רק ליצור לך אתר אינטרנט מרהיב וחדשני, צריך גם לגרום לכך שהוא יהיה גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל. אנחנו, בזיזו קידום ובניית אתרים, נדאג ליצור לך אתר חכם, שיהיה זמין גם בגרסאות לטלפונים חכמים וטאבלטים ומתויג במילות מפתח נכונות, על מנת שיהיה קל מאוד למצוא אותך בגוגל, ותהיה כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפושים

ליווי אישי?

אצלנו הליווי האישי מתחיל מרגע מתן האור הירוק לבניית האתר והרבה לאחר מכן. הצוות שלנו ייפגש איתך עוד השבוע לתיאום ציפיות ובחירת סוג האתר, הצבת יעד ובניית תקציב.

קרא עוד

בשביל האתר המושלם לא צריך חור בכיס!

הדבר החשוב לנו יותר מכל הוא בניית האתר המושלם עבורכם, אך בו זמנית גם במחיר הוגן שתוכלו לעמוד בו.

קרא עוד

בניית אתרים

בניית אתרים ודפי נחיתה בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח

קרא עוד